CERAMIKA PIASECZNO

Indywidualne projekty łazienek, salon glazury SKLEP GLAZURAPROJEKTOWANIE ŁAZIENEK

W naszym salonie z płytkami oferujemy Państwu fachową obsługę i pomoc w doborze płytek i innych elementów wyposażenia łazienki oraz wykonanie wizualizacji łazienki GRATIS ( przy zakupie płytek) !

Niezależnie od rozmiarów łazienki i Państwa preferencji na pewno znajdziemy odpowiedni „pomysł na łazienkę”. Nasza wizualizacja z pewnością pomoże Państwu odnaleźć właściwą inspirację dla wnętrza łazienki!

Z udziałem naszej projektantki przestrzeń Państwa łazienki zostanie efektywnie i estetycznie zagospodarowana !

*Administratorem Państwa danych jest przedsiębiorstwo handlowe Ceramika PH K. Wasilewska, W. Wasilewski (ul. Dworcowa 34, 05-500 Piaseczno). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wystawienia faktury oraz prawidłowego wykonywania obowiązków rachunkowo-podatkowych firmy Ceramika PH K. Wasilewska, W. Wasilewski. Podstawą prawną przetwarzania danych jest wykonywanie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, określającego zakres danych, które musi zawierać faktura. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do wystawienia faktury. Państwa dane będą przechowywane przez pięć lat od końca roku, w którym została wystawiona faktura.